O nás

Do pohostinství jsme se pouštěli před dvaceti lety s obavami, zda je to pro nás ta správná cesta. Ale zdá se, že pohostinství máme v krvi a péče o náš rodinný penzion a jeho hosty nám stále dělá radost. Stejně jako možnost podělit se o krásy našeho malebného kraje.

Náš penzion nebyl vždy penzionem. Před více než 129 lety to bylo velké hospodářství, které obstarával dědeček s babičkou. Když se starost o usedlost dostala do našich rukou, s bratrem jsme se rozhodli, že zde zkusíme vlastníma rukama vybudovat ubytování v podobě chatky. K našemu překvapení se ubytování rozjelo a hostů začalo jezdit stále víc, a tak k chatce přibyly další čtyři apartmány. 

Krávy už sice nechováme, ale zato jsme vedle penzionu vybudovali velkou oboru s daňky a muflony, ze které mají největší radost naši nejmenší návštěvníci.

Největší radost máme, když vidíme, jak se k nám hosté pravidelně vrací. Motivuje nás to k dalšímu zvelebování a rozšiřování našeho zázemí. V blízké době plánujeme ubytování modernizovat, vybudovat hospůdku a plánujeme nabízet také možnost stravování.

Děkujeme všem hostům za přízeň!